Vēsture aizmugures dimanta juvelierizstrādājumi

Dimanti vienmēr ir bijis bagātākais kaislība cilvēcei. To dimantu pastāvēšana tika atklāts apmēram pirms 5000 gadiem. Senajā vēsturē dimanti rīkot īpašu nozīmi kā reliģisku simbolu. Daudzi ticējumi un tradicionālie muitas izstrādāti ap dažāda veida dimantiem. Tas vienmēr ir ticis izmantots kā ideāls instruments rotaslietas. Tomēr, kas ir cieta zināms materiāls tika izmantots kā instrumentiem, ko senie vīrieši dažādiem mērķiem, piemēram, gravēšanas un veidojot citus rūdīts objektus un metālus. Ar industriālās revolūcijas 19. gadsimtā jaunas tehnikas un procesi tika ieviesti, lai izmantotu dimantiem. Mūsdienu vecums dimanta jewelries sāka šajos laikos.

Senos laikos, Indija bija vienīgā vieta, kur tika atrastas dimanta rūdas. Gadsimtu ieguves un izmantošanas, kas datēti ar 19. gadsimtā pirms mūsu ēras, izsmeltas šīs mīnas klusus jau 18. gadsimta AD. Tā kā šodien lielākā daļa dimantu piegādes nāk no valstīm, Krievija, Austrālija, Dienvidāfrika, un Botsvāna. Dimanti ir šodien izmanto, lai izgreznot dažādus aksesuārus, sākot no rokassomas uz rokas pulksteņi. Tomēr dimanti ir galvenokārt un galu galā izmantoti, lai padarītu rotaslietas.

bezkrāsains dimanti tiek uzskatīti par visvairāk tīra dimantiem, un tas ir labāk, nekā krāsainu tiem tās nepārspējamu spožumu. Tā kā dimanti skarbākā visu materiālu tā ir izcirsta un formas, izmantojot instrumentus, kas izgatavoti no spēcīgākām dimantiem. Dimanti atšķiras kvalitātes un cenu atkarībā no tā tīrību. Dimanti ir sašķirotas, pamatojoties uz četrām lielām pamatiezīmēm valdījumā tiem. Tie ir gabali (viens simetriski jāsaskaņo sadalījums akmens virsmas), karātos (akmens svars), skaidrība (tīrība vai pilnību) un krāsu (variācijas krāsu īpašību dabas dimantu). Dimanta juvilierizstrādājumi ir vislabāk veikti ar zeltu. Dažos pasaules daļās, jo īpaši Indijā dimantu radzēm sudraba metāliem un rotas, kā kombinācija tiek uzskatīta par labvēlīgumu.

Dimanta rotaslietas ir uzskatāms kā simbols greznība, jo dimanti ir visdārgākie akmeņi jebkad atklāts. Par dimanta vērtība padziļina ar savu senatnē. Tas ir vēl viens iemesls, kāpēc sieviete apsvērt dimanta rotaslietas, kā īpašumā mūžu un simbols viņu tradīcijas, ko viņi var pāriet uz nākamajām paaudzēm. Neatkarīgi no tā estētisko vērtību dimantu juvilieriztrādājumi ir no tiem pievienojot tradicionālo un emocionālo nozīmi daudz. Par gadījumiem, piemēram, kāzām un saistībām dimanta radzēm gredzeni ir īpaša nozīme, jo īpaši rietumu valstīs.

Dimanti ir arī uzskatāmi par akmeņiem, kas nes veiksmi vai kurai ir tiesības manipulēt planētu ietekmi uz cilvēka dzīvi. Šī pārliecība ir radies Indijā, bet tagad tas ir izplatījies uz citām pasaules daļām. Šī unikālā noslēpumains spēks, domājams, ir glabājis dimantiem bija pastiprinātu nozīmi, dimanta rotaslietas kolektorā. Vīrieši valkā dimanta radzēm gredzeni ir spoža nākotne un sasniegt dinamismu savā dzīvē, kas atspoguļo īpašību šīs dārgakmeņu. Dimanta juvilieriztrādājumi ir pasūtījuma izgatavotu ar klientiem, kas izmanto dimantu piemērots tiem pēc to dzimšanas zvaigzne un planētu pozīcijas.