Ražošanas un uzglabāšanas vietām jūsu juvilierizstrādājumu bizness

Visi rotaslietas veidotāji un dizaineri pavada lielāko daļu sava darba laika savā darbnīcā, rokdarbu veikali vai lodītes studijā. To sauc arī to ražošanas platību. Izveidi un dizainu Jūsu ražošanas jomā var ievērojami sekmēt sevis apmierināšanu, kas ražo savu amatniecības tajā.

Numurs viens noteikums jebkura biznesa uztur zemu virs galvas, un tas ir īpaši patiesi tad, ja jums ir tikai sākums jūsu rotaslietas pieņemšanas biznesu. Darbības jūsu bizness no mājām būs ne tikai palīdzēt jums ietaupīt naudu. Tā var arī atbrīvos jūs no garš saraksts saistību un parakstot nomas ilgtermiņā. Jūs arī ietaupīt braukā laiku un izdevumus.

Plānojot savu ražošanas un darba zona ir daži faktori, kas jāapsver. Daži no tiem ir šādi:

Telpa – Tas būtu jūsu pirmais apsvērums, izveidot savu Pērle studijā, rokdarbu veikalos vai darba zonu.

Jums būs nepieciešams pietiekami daudz vietas, lai pārvietotos, telpas darba soliem, plaukti, galdi, instrumentiem un piederumiem, piemēram, stikla pērles un misiņa mākslīgs briljanta pērles, un visu citu aprīkojumu, kas jums būs nepieciešams, lai radītu lodītes rotaslietas. Jums vajadzētu būt vieta, kur jūs varat glabāt visus gatavo produkciju, un tiem, kas ir progress.

Ražošanas vajadzībām -. Jums ir nepieciešams apsvērt arī šo faktoru. Ja Jums ir bijis šajā nozarē ilgu laiku, tad jums jau ir instrumenti, aprīkojums un piederumi, kas jums nepieciešams ražo lodītes rotaslietas. Ja esat iesācējs rokdarba rotaslietas, jums vajadzētu ieguldīt iekārtu, instrumentu un piederumu. Šie instrumenti var ietvert labu komplektu knaibles, lodītes zirneklis vai urbt. Attiecībā uz piegādēm, jums būs nepieciešama dažāda veida krelles, piemēram, sakausējumu dargakmeņa lodītēm vai misiņa dargakmeņa lodītes. Jebkurš īpašs aprīkojums vai akciju piegādēm var samazināt savu ražošanas laiku, un padarīt procesu vieglāku.

Noliktava -. Kad jūs plānojat savu darbu veikals, pārliecinieties, lai iekļautu plašas uzglabāšanas. Tas ir, ja jūs nodot savu izejvielas, darbarīki, piederumi gatavo priekšmetus un nepabeigto. . Apsveriet arī nekādas bīstamas ķimikālijas vai instrumentus, kas ir jānovieto uzglabāšanas konteineros vai īpašiem plauktiem.

Izstāžu zāle – Šī ir joma, kurā būtu atsevišķi no darba studijā vai rokdarbu veikali; Tas ir, ja jūs rīkoties ar savu rotaslietas pārdošanu. Jums ir nepieciešams, lai vispirms pārbaudīt savu vietējo likumus zonējumu, lai pārliecinātos, ka jūs varat pārdot no jūsu Pērle studijā. Ja esat pārliecināts, ka jūs varat, tad jūs varat darīt savu mazumtirdzniecību šajā jomā. Jums nav nepieciešams likt nodalījumu, vienkārši nejaukt izmantošanu salonā ar darba zonā. Jūs varat veikt vairāk darījumu, ja jūs ļautu jūsu klientiem, lai redzētu, kā jūs strādājat; Daži dizaineri, lai gan, tas nepatīk, sakot, ka tas ir neprāts, un viņi dod priekšroku, lai saglabātu ražošanas apgabals atdalīt no tirdzniecības vietas.

Citi faktori, kas jāņem vērā, veidojot savu Pērle studijā ir darba vide, rokdarbu veikali, apgaismojums, drošību, apdrošināšanu un veselības apdraudējumu.